Maj 18, 2024, 21:49:05
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj
Aktualności: Forum SMF zostało uruchomione!

Powiedz Przyjacielu i wejdź.



Autor Wątek: Król  (Przeczytany 946 razy)

Legolas z Sindarów

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 21
    • Zobacz profil
Król
« dnia: Październik 14, 2015, 19:09:21 »
Pałac władcy Mrocznej Puszczy, Thranduila. Od kilku dni Król Elfów nie czuł się najlepiej. Wezwano nawet Elronda z Imladris by spytać go o radę. Gdy ten przybył, spędził przy Thranduilu dwa dni.
- Legolasie - Elrond podszedł w końcu do martwiącego się syna władcy. - Ojciec cię wzywa.
- Ojcze, chciałeś mnie widzieć. - Przywitał się młody elf wchodząc do komnaty, w której przebywał król.
-Tak synu. Chciałbym byś wiedział, że jutro o świcie wyruszam za Morze. Elrond zaproponował to ze względu na moje zdrowie. Wybierze się ze mną do Przystani, a potem do Rivendell. Nie martw się - rzekł widząc nieciekawą minę syna - jeszcze się zobaczymy. Ale przez ten czas, kiedy mnie nie będzie, chcę byś czuwał nad Królestwem. Napewno sobie  z tym poradzisz.
Legolas jeszcze przez jakiś czas siedział przy ojcu.
A następnego dnia, tak jak zapowiedział król, wyruszył wraz z Elrondem do Szarej Przystani.

Tauriel Laufeyson

  • Administrator
  • Nowy użytkownik
  • *****
  • Wiadomości: 40
  • I want to scream, but my voice was dead.
    • Zobacz profil
Odp: Król
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 19, 2015, 14:25:57 »
*przez cały czas pobytu Elronda w Mrocznej Puszczy Tauriel towarzyszyła Legolasowi. Starała mu się pomóc z oswojeniem się z wydarzeniami, a sama w wolnych chwilach płakała po najskrytszych zakątkach pałacu. Teraz Legolas był dla niej jedyną podporą, liczyła na niego i na jego wsparcie.
Po wyjeździe króla do Przystani trwała u boku towarzysza*

 

Carbonate design by Bloc
variant: carbon
SMF 2.0.6 | SMF © 2013, Simple Machines
Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum
saigo-no-chi goldcraft polskserwerrl shaggydogss polishmaxlive